12 Хімік 6 18 30
13 БК Київ 5 19 29

«Політехніка-Галичина»: Моррісон – 19 очок + 14 підбирань, Броадус – 16 очок + 4 передачі, Вігінс – 14 очок + 11 підбирань, Ревзін – 12 очок, Вільямс – 10 очок + 4 підбирання.

«Ферро-ЗНТУ»: Бернс – 27 очок + 10 підбирань + 3 перехоплення, Кондрусевич – 14 очок + 3 підбирання + 3 передачі, Мейс – 14 очок + 4 підбирання + 4 передачі, Рибалко – 13 очок + 6 підбирань + 3 передачі, Хантер – 10 очок + 5 підбирань.

У першій же атаці господарі майданчика взялися за справу без роздумів. Ходов віддав передачу на Моррісона і центровий «політехів» закинув перші очки у поєдинку. Запоріжці  відповіли двома очками Мейса. Загалом перших сім очок для «політехів» здобув Скот Моррісон. Згодом центрового «Політехніки-Галичини» підтримали його партнери по команді – Ходов та Віггінс. Перший влучив із середньої дистанції, другий із-за периметру – 12:14. Та попри старання Моріссона та компанії львів’яни нічого не змогли протиставити дуету легіонерів «Ферро-ЗНТУ» Бернсу та Мейсу. Саме ці гравці запоріжців здобули левову частину очок для своєї команди у першій чверті – 22:26.

Друга десятихвилинка розпочалася влучною трійкою від снайпера галичан Павла Ревзіна. Гості у боргу не залишилися. Рибалко залишився сам на периметрі і покарав за неуважність у захисті «Політехніку-Галичину» своїм «трюльником». До слова, у запоріжців пішов дальній кидок. І після влучної трійки від Шапошнікова рахунок став – 29:35. Загалом усю другу чверть «Політехніка-Галичина» була у ролі наздоганяючих. Ніяк не вдавалося львів'янам налагодити гру у захисті. Та й у нападі у господарів майданчика гра теж відверто не клеїлася. М’яч немов зачаклований вперто не хотів залітати у кільце запоріжців. Відтак при рахунку – 37:50 «Політехніка-Галичина» взяла тайм-аут. За ті три хвилини, які залишалися до завершення другого періоду львів'яни так і не зуміли бодай скоротити відставання у рахунку. Натомість «Ферро-ЗНТУ» ще збільшило оберти і пішло на велику перерву ведучи у рахунку + 16 (42:58).

Третя чверть розпочалася влучним кидком Моррісона, якого запоріжці проґавили під власним щитом. Згодом «політехи» вдало відзахищалися і провели швидку атаку, яку завершив Нік Вільямс. Та на цьому господарі не зупинилися. Моррісон закинув чергові два очки і рахунок скоротився до -10 (48:58). А коли Нік Вільямс у проході розібрався із своїми опонентами і закинув два очки – 54:60, головний тренер «Ферро-ЗНТУ» Кирило Большаков взяв тайм-аут. Пауза плодотворно вплинула на гравців його команди. «Ферро» знов пішло у відрив. Відтак, за рахунку 58:71 «Політехніка-Галичина» взяла тайм-аут. Однак жодних дивідендів його команді він не приніс. Перед четвертою чвертю на табло Палацу спорту «Галичина» горіли цифри – 60:76.

Дебют четвертої чверті був за «Політехнікою-Галичиною». Господарі після вдалих дій у захисті та нападі скоротили відставання до – 7. Сталося це після того, як гості порушили правила на Броадусі. Рашан з лінії штрафних був двічі точним. Інтрига у матчі відродилася. Адже попереду ще було 4 хвилини основного часу гри у четвертій чверті. Однак, на більше господарів не вистачило, поразка – 82:94.

Післяматчева прес-конференція

Володимир Полях (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Сьогодні ми програли щит, поступилися у реалізації триочкових. Як можна забивати три дальніх за матч?! Кілька втрат наприкінці зустрічі, коли ми вже наблизилися до суперника на близьку відстань перекреслили усі надії на перемогу».

Дмитро Ходов (гравець БК «Політехніка-Галичина»): «Дуже важкий матч був. У попередній зустрічі в Києві наша команда бігала, а зараз… Мені немає що сказати».

Кирило Большаков (головний тренер БК «Ферро-ЗНТУ»): «Наразі нам є ще на чим працювати. Старт сезону не надто вдався і тепер нам потрібно наздоганяти згаяне. У першій половині зіграли досить непогано, а от після перерви суперник почав нас «діставати». Щоправда, три перехоплення і реалізовані атаки допомогли нам втримати перемогу».

Яків Змітровіч (гравець БК «Ферро-ЗНТУ»): «Хороша була гра. Нам вдалося відзахищатися і забити свої очки, що й стало причиною перемоги. Сподіваюся, що в наступному матчі у Франківську ми також добре зіграємо і продемонструємо на що ми здатні».