13 БК Київ 8 23 39

Політехніка-Галичина»: Вільямс – 17 очок + 5 підбирань + 4 передачі, Віггінс – 15 очок + 15 підбирань, Зубрицький – 14 очок + 6 підбирань, Срока – 13 очок.

«Кривбасбаскет»: Корабльов – 22 очка + 3 підбирання + 3 передачі, Крівцов – 20 очок + 6 підбирань + 3 блок-шоти, Кондратовець – 18 очок + 4 підбирання, Зайцев – 9 очок + 8 підбирань + 4 блок-шоти.

На гру проти криворізького «Кривбасбаскету» львівська «Політехніка-Галичина» підійшла із кадровими втратами. Напередодні цієї гри табір «Політехніки-Галичини» залишив канадський центровий Скот Моррісон.

Відразу й не пригадаєш, коли за першу чверть «Політехніка-Галичина» в рідних стінах набирали так мало очок (усього 6 пунктів). У підопічних Андрія Подковирова гра не клеїлася ані в атаці, ані в захисті. Саме так можна охарактеризувати гру господарів у першій десятихвилинці. Перша чверть стала справжнім жахом для «Політехніки-Галичини». А розпочав цей жах влучним «трюльником» Віктор Кондратовець, який сьогодні відзначає св0оє 35-річчя. Згодом той таки Кондратовець в проході під щит «Політехніки-Галичини» відзначився двома пунктами. «Політехніці-Галичині» в стартові хвилини матчу в атаці нічого путнього не вдавалося створити. Відтак, Андрій Подковиров вдався до заміни випустивши на паркет Марціна Сроку. Польський легіонер довіру тренера виправдав сповна – відзначився у першій же атаці. Однак цей спалах активності «Політехніки-Галичини» був миттєвим. Надалі криворізька команда завдяки старанням Кондратовця та Крівцова довела свою перевагу у рахунку до + 9 (3:12). Аби зупинити атакувальний порив криворіжан головний тренер «Політехніки-Галичини» Андрій Подковиров в середині першої чверті взяв тайм-аут. Однак і після паузи краще в атаці львівська команда не стала грати. Натомість Кондратовець влучним пострілом з периметру ще збільшив перевагу «Кривбасбаскету».

Дебют другої чверті став продовженням першої. «Політехніка-Галичина» й надалі не могла нічого протиставити в захисті «Кривбасбаскету». Гості шматували захисні редути «політехів». Після двох очок від Сліпенчука рахунок став загрозливим для «Політехніки-Галичини» – 13:37. Відтак Андрій Подковиров за рахунку (15:38) взяв тайм-аут. Однак кардинальних змін на краще пауза не принесла – 21:40 перед великою перервою.

Першими після великої перерви відзначилися господарі. Зробив це влучним середнім капітан «Політехніки-Галичини» Ярослав Зубрицький. Гості відповіли влучними кидками Зайцева та Сліпенчука. Відтак «Політехніці-Галичині» ніяк не вдавалося скоротити відставання у рахунку. А тому перед четвертою чвертю гри табло Палацу спорту «Галичина» висвітлювало невтішні цифри для «Політехніки-Галичини» – 44:62.

Старт четвертої чверті «політехи» розпочали бомбардуванням із-за периметру. Однак кидки Алана Віггінса та Павла Ревзіна були не влучними. Рятувати ситуацію, в яку за підсумками трьох чвертей потрапила «Політехніка-Галичина» взявся американський легіонер «політехів» Нік Вільямс. Спочатку Нік закинув два пункти, а згодом відзначився влучним «трюльником» –  53:64. Перевага гостей із Кривого Рогу у рахунку почала танути немов сніг на весні. Справжнім лідером у ці хвилини на майданчику в складі «Політехніки-Галичини» став Нік Вільямс. Скоротивши відставання у рахунку «політехи» знову зупинилися. Чим миттєво скористалися криворіжці, які знову почали відриватися у рахунку. Андрій Подковиров на це відреагував миттєво – тайм-аут (59:72).  Після паузи п’яте персональне зауваження, а з ним і неспортивний фол отримав криворіжець Зайцев. Гра набула нервового забарвлення. За одну хвилину 20 секунд до завершення основого часу гри «політехи» після швидкого відриву і двох очок Марціна Сроки скоротили відставання до восьми очок – 64:72. Однак на більше господарів не вистачило. Прикра поразка – 68:80, яка суттєво ускладнила завдання потрапляння у плей-офф для «Політехніки-Галичини».