12 Хімік 14 31 59
13 БК Київ 11 34 56

«Політехніка-Галичина»: Віггінс – 18 очок + 8 підбирань, Ебернетті – 16 очок + 6 передач + 4 перехоплення + 3 підбирання, Джемісон – 14 очок + 5 підбирань + 3 передачі, Ревзін – 14 очок.

«Миколаїв»: Лав – 24 очка + 6 передач + 5 підбирань, Грін – 16 очок + 4 підбирання, Гілевич – 14 очок, Умбрашко – 12 очок.

Матч проти миколаївських «корабелів» став останнім домашнім для львівської «Політехніки-Галичини» на домашньому майданчику у цьому сезоні. Варто зазначити, що позитивний для господарів підсумок зустрічі був під загрозою ще напередодні матчу – один із лідерів «Політехніки-Галичини» Нік Вільямс зазнав невеликого ушкодження ноги й не зміг вийти на паркет.

Гра розпочалась влучним середнім миколаївця Гріна. «Політехи» відповіли невлучним кидком, а МБК «Миколаїв» знову зреалізував свою атаку. Влучний середній вдався Х’юзу. У стартові дві хвилини гри баскетболісти «Політехніки-Галичини» виглядали надто сонними, як в атаці, так і у захисті. Відтак, аби «розбудити» свою команду головний тренер господарів Андрій Подковиров взяв тайм-аут. Пауза дала свої плоди миттєво. «Політехи» не лише наздогнали МБК «Миколаїв», а й пішли у відрив. Алан Віггінс влучив з периметру. Почин свого партнера кидком з периметру підтримав Тодд Ебернетті. А згодом Ярослав Зубрицький ще більше довів перевагу львівської команди у рахунку – 8:4. Та гості витримали цей удар, відповівши своїми «трюльниками». Умбрашко та Лав знову вивели «корабелів» вперед. Ці вдалі дії дозволили «корабелам» виграти першу чверть.

Зі стартових секунд другої чверті «Політехніка-Галичина» кинулась наздогняти гостей. Влучні кидки Віггінса та Ебернетті скоротили відставання у рахунку до трьох пунктів – 21:24. Однак ближче підібратися до МБК «Миколаїв» господарям ніяк не вдавалося. «Корабели» додали активності у захисних діях та наполегливості в атаці. Відтак за 6 хвилин 47 секунд до завершення другої десятихвилинки «Політехніка-Галичина» взяла тайм-аут (21:33). Після паузи на майданчику вперше у складі «Політехніки-Галичини» у цій зустрічі з’явився Дмитро Ходов. Щоправда, поява Дмитра особливої користі для господарів не принесла. Відтак, згодом Ходов сів відпочивати на лаву запасних, а замість нього на майданчику появився Олександр Доленко. Попри шалену підтримку вболівальників, які вщерть заповнили трибуни Палацу спорту «Галичина» господарям ніяк не вдавалося бодай якось наблизитися у рахунку до МБК «Миколаєва». Відтак, на велику перерву переможцями пішли гості – 35:47.

Третя чверть розпочалася влучним кидком Х’юза, якого «політехи» забули під щитом. У стартові хвилини третьої чверті «корабели» застосовували шалений пресинг. Попри це «Політехніка-Галичина» зуміла чудово із ним впоратися. Ревзін, а згодом Ебернетті з периметру скоротили відставання до – 7 (42:49). Реакція головного тренера МБК «Миколаїв» Валентина Берестнєва миттєва – тайм-аут. Та ця пауза жодних дивідендів команді із міста корабелів не принесла. Господарі активно грали у захисті, а це давало їм відповідні плоди у нападі. Павло Ревзін середнім кидком та Алан Віггінс ще більше скоротили відставання у рахунку – 46:49. Та на цьому господарі не зупинилися і наблизилися до «корабелів» впритул – 50:51. Зазначимо, що у ці хвилини вболівальники «Політехніки-Галичини» шалено підтримували свою команду скандуваннями та піснями. Однак, після цього МБК «Миколаїв» знову увімкнув щільний захист та знову відірвався у рахунку – 58:65.

Четверту чверть «політехи» розпочали у гонитві за миколаївцями. Цей малюнок можна було спостерігати впродовж всієї четвертої десятихвилинки. Відтак за рахунку 69:76 за 3 хвилини 24 секунди до завершення чверті Андрій Подковиров взяв тайм-аут. Наступили найвідповідальніші хвилини поєдинку. Слів свого наставника «політехи» дослухалися. Артем Шелуха у проході заробив трудові два очки.  А згодом Ярослав Зубрицький з-під щита наблизив «Політехніку-Галичину» на відстань у три пункти – 73:76. Додамо, що господарі могли б і впритул наблизитися до команди Миколаєва. Однак два очки Тодда Ебернетті судді не зарахували вгледівши у цьому епізоді пробіжку. За рахунку 75:79 (за 46.9 секунд до завершення чверті), коли Гарольд Джемісон забив чергові свої два очки ефектно розібравшись під щитом миколаївців гра перервалася на черговий тайм-аут. Господарі вдало від захищалися. Прохід і кидок Гріна заблокував Шелуха. Господарі миттєво організували швидкий відрив, який МБК «Миколаїв» зупинив лише ціною фолу. «Відзначився» Грін порушивши правила на Ревзіні. Той з лінії штрафних кидків був точним –77:79. Тайм-аут взяв МБК «Миколаїв» та все-таки зумів добути перемогу – 79:83.