14 Кривбасбаскет 0 2 2

«Політехніка-Галичина» – «Хімік» – 57:74 (14:16; 11:17; 17:20; 15:21)

«П»: Моровіч – 14 + 4 підбирання + 4 передачі, Одуфува – 8 + 6 підбирань.

«Х»: Маꥳ – 21 + 12 підбирань, Террі – 15 + 6 підбирань + 1 передача + 1 перехоплення, Мілетіч – 11 + 2 підбирання + 2 передачі + 1 перехоплення.

Після невдалої серії львівської команди на старті сезону 2011-2012, яка склала три поразки у трьох матчах, «Політехніка-Галичина» просто-таки була зобов’язана здобувати перемогу у протистоянні з южненським «Хіміком».

Більше хвилини жодна з команд не могла відкрити рахунок у матчі, лише Денису Яковлєву вдалося «занести» м’яч кошик господарів після провалу в обороні. На відповідь від львівської команди довелося чекати не надто довго – відзначився Вейн Воллес із лінії штрафних влучним двоочковим. Взаємні помилки опонентів тримали рахунок 2:2 до 5.48 до завершення чверті, доки Аарон Маꥳ не розібрався під щитом «політехів» і не відправив помаранчевий снаряд у ціль. Загалом, кинулося у вічі, що обидві команди більше уваги приділяють захисту і намагаються залишити свій кошик недоторканим. Надто старалася «Політехніка-Галичина», яка за 3.45 до завершення чверті спромоглася набрати 5 командних фолів. Щоправда, це не дозволило южненцям піти у далекий відрив. На кожну вдалу атаку гостей підопічні Дмитра Базелевського відповідали забитими очками. Дещо підвела реалізація штрафних (Чемякін та Алфьоров зуміли виконати лише по одному з двох).

Уже на початку другого періоду гості більш упевнено пішли вперед – той-таки Аарон Маꥳ без роздумів з незручного становища забив двієчку, натомість «Політехніка-Галичина» продовжила збирати фоли. За 1,5 хвилини «політехи» набрали три командні зауваження, а після двоочкового від Рейшона Террі за 8.12 до великої перерви Дмитро Базелевський був змушений брати тайм-аут (за рахунку 14:20). Однак упевнені захисні редути «Хіміка» ще довго (до 6.14 до завершення чверті, коли забив Джордж Одуфува) не дозволяли господарям влучити у кошик суперника. Натомість Террі та Васільєвіч спромоглися додати у скарбничку своєї команди три очки. Не надто результативна гра «Хіміка» змусила наставника южненців за 3.43 до завершення другої десятихвилинки взяти тайм-аут. Варто зазначити, що особливого успіху гостям це не принесло і лише за 1,5 хвилини до великої перерви южненці вийшли уперед з різницею в «+9». Та, все ж, на відпочинок команди пішли за рахунку 25:33 на користь гостей.

Після великої перерви малюнок гри особливо не змінився – Аарон Маꥳ на старті відзначився 2-очковим і вперше у зустрічі різниця в рахунку сягнула 10-ти очок. Щоправда, господарям за короткий проміжок часу вдалося скоротити відставання до 7-ми пунктів, проте тайм-аут від Дарко Руссо зробив свою справу і гості знову почали збільшувати відставання. Після четвертого персонального зауваження від Джорджа Одуфуви за 3.45 до завершення третьої чверті за рахунку 34:43 уже Дмитро Базелевський був змушений брати хвилинну перерву. Як не намагалися господарі паркету змінити хід матчу, щільний захист «Хіміка» робив свою справу: забивати «політехам» було все складніше. А от южненці за 2.11 до завершення періоду зробили рахунок 34:49 на свою користь. На допомогу львівським баскетболістам прийшов Сергій Попов, який після свого технічного фолу завдяки старанням Ведрана Моровіча (1+1 штрафні та 2-очковий) дозволив господарям скоротити відставання до 11 пунктів. Саме з такою різницею і завершилася третя десятихвилинка.

У завершальній чверті гості з Южного продовжували нарощувати темп. Господарі все більше помилялися, що стало причиною збільшення відставання, яке за неповних три хвилини сягнуло 18-ти пунктів. Коли рахунок став 42:62 на користь «Хіміка» Дмитро Базелевський взяв черговий тайм-аут, однак особливих дивідендів «Політехніці-Галичині» це не принесло. Дарко Руссо навіть ризикнув і випустив на майданчик молодого Артема Пустового. Ще більше головного болю наставнику господарів принесли чотири персональні фоли у Ведрана Моровіча, Джорджа Одуфуви та Ленса Харріса. Повністю надії «Політехніки-Галичини» розбив Артем Пустовий, який забив зверху й змусив заробити 5-й фол Ленса Харріса. У підсумку упевнена перемога гостей з рахунком 57:74.

Післяматчева прес-конференція

Дмитро Базелевський (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Сьогодні було більше боротьби, ніж у попередніх матчах. Однак у нас почалися інші проблеми. Проти могутнього центрового «Хіміка» Аарона Маꥳ. Підвела нас і лава запасних. Хлопці, які виходили на заміну не змогли відповідно зіграти. Були у нас проблеми і з атакою. До того ж, фізично ми дуже втомилися. У другій половині саме втома стала причиною відриву суперникам».

Ведран Моровіч (гравець БК «Політехніка-Галичина»): «Ми дуже погано зіграли в атаці. Не змогли ми справитися з жорстким захистом суперників. Чому так погано провели матч? Навіть важко пояснити – не справилися з напором суперників. Потрібно працювати індивідуально з кожним гравцем. Думаю, у майбутньому у нас все вийде».

Дарко Руссо (головний тренер БК «Хімік»): «Дуже хороший матч. У першій половині нам дещо бракувало упевненості. Ми могли вже наприкінці першої чверті вирішити долю матчу. Нам не вдалося добре зіграти у контратаці, у проривах. Врятував жорсткий захист після великої перерви. Скажу так: ми зіграли добре, не здорово, але дуже непогано».

Предраг Мілетіч (гравець БК «Хімік»): «Ми сьогодні перемогли у хорошому матчі».